Wybierz stronę z menu
Ay Illuminate jest dobrze znana z lamp z serii Z, z których często korzystają profesjonalni projektanci wnętrz. Głównie w stylu skandynawskim, dodając ciepły i etniczny akcent do raczej czystej i lekkiej bazy.

Zwłaszcza lampa oświetleniowa Ay Illuminate Z5 pojawia się w wielu czasopismach poświęconych wnętrzarstwie i bloga dekoracji wnętrz, takich jak Elle Decoration i Marie Claire Living. Projekt lampy wiszącej Ay Illuminate Z5 przypomina nam azjatyckie latarnie, które Chińczycy używają od wieków podczas ważnych uroczystości.

Unikalna konstrukcja sprawia, że ​​lampa wisząca Z5 wygląda oszałamiająco w każdym pomieszczeniu mieszkalnym (sypialnia, salon, jadalnia, a nawet łazienka). Lampa wisząca Z5 idealnie nadaje się do stworzenia oryginalnej i kojącej atmosfery w przestrzeniach komercyjnych, takich jak restauracje, bary i hotele. Lampa wisząca Z5 z łatwością dostosowuje się do każdej pory roku. Latem biała bawełna daje lekki i świeży akcent, zimą delikatne światło gwarantuje ciepłą i przytulną atmosferę.

 

Ay Illuminate to holenderska marka oferująca piękną kolekcję skandynawsko-etnicznych lamp wiszących. Ich silne połączenie z Azją i Afryką jest kluczem do historii koncepcji Ay Illuminate. Projektanci Ay illuminate inspirują się naturą i kulturami, z którymi blisko współpracują, aby produkować swoje lampy. Lampy Ay Illuminate odzwierciedlają naturalne kształty i materiały organiczne w połączeniu z lokalnym doświadczeniem rzemieślniczym. Każda lampa Ay Illuminate opowiada własną historię i odzwierciedla jej własną kulturę. Lampy Ay Illuminate niosą geny lokalnych rzemieślników, którzy je wykonali.