Magia w wodzie, czyli Glo Pals!

2023-09-21
Magia w wodzie, czyli Glo Pals!

Czy znacie już kolorowych kumpli do wodnych zabaw od firmy Glo Pals? Z nimi każda kąpiel Waszych dzieci zmieni się w czary. Kostki sensoryczne, które świecą się pod wpływem wody urozmaicą i uczynią wyjątkowymi wieczorne chwile z myciem, a także pobudzą kreatywność w trakcie dnia. Czas start!  

Pomysł powstania tej wyjątkowej zabawki sensorycznej narodził się w głowach rodziców pewnego autystycznego dziecka, które bało się styczności z wodą. Każda kąpiel wiązała się dla niego z olbrzymim stresem. Rodzice chcieli pomóc mu uporać się z lękiem poprzez zabawę oraz uspokajające działanie światła w różnych kolorach. Idea świecących pod wpływem wody kostek była najpierw projektem studenckim na Uniwersytecie Stanowym Mississipi, a potem uczelnia pomogła sfinansować startup. I tak oto mamy pięciu magicznych przyjaciół – kostki Glo Pals.  

Każda kostka ma swój odrębny kolor, imię oraz pasje. Dzięki temu dziecko może utożsamić się z wybraną osobowością Glo Pals. Można również po prostu wybrać przyjaciela w swoim ulubionym kolorze. Lumi jest fioletowa i radosna. Lubi podróże w dalekie miejsca, pięknie tańczy i uwielbia malowanie. Blair ma turkusowy kolor i jest odważny. Chętnie poznaje nowych przyjaciół, jest ciekawy świata i lubi bawić się na zewnątrz. Barwa Pippy to zieleń. Jest ona najmniejsza z przyjaciół, uwielbia czytać książki, jej mocną stroną jest rozwiązywanie problemów. Pasjonuje się zwierzętami i nosi okulary. Żółty Alex rozjaśni każdy dzień, ma zawsze dobre pomysły na zabawę, uwielbia słoneczne dni i wycieczki. Najwyższy z przyjaciół – czerwony Sammy uwielbia zabawę w chowanego i jest mistrzem w robieniu żartów. Z nim nigdy nie ma nudy! Łagodne, kolorowe światło kostek działa kojaco i relaksująco oraz sprzyja wieczornemu wyciszeniu. Kolor żółty działa antydepresyjnie i sprzyja budowaniu poczucia bezpieczństwa. Niebieski odpręża i poprawia koncentrację. Barwa zielona pomaga w stabilizacji i odstresowaniu, a fioletowa – koi zmysły i zapobiega bezsenności.  

Kostki Glo Pals to prawdziwa wodna frajda! Wrzuć je do wanny, wez pod prysznic, zabierz na wycieczkę, zanurz w misce, zamknij w słoiku z wodą, aby stworzyć unikatową latarenkę na ciemne wieczory. Wypatruj ich pod pianą, wyławiaj niczym rybki, nurkuj z nimi, przygaś światło i obserwuj jak ich światło igra z wodą, tworząc różne kształty. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnią. Mieszaj kolory i kolekcjonuj przyjaciół. Możesz dokupić tez do kostek ludziki, aby utworzyć prawdziwą kolekcję kumpli Glo Pals. Po włożeniu świecących kostek do wnętrza ludzików – mamy prawdziwych, gotowych do zabawy przyjaciół! Oprócz ludzików symbolizujących każdą z wymienionych wyżej kolorowych postaci, pojawił się też wyjątkowy Party Pal, czyli tęczowy przyjaciel. Ten ludzik, występujący w limitowanej serii, świeci kilkoma kolorami i uczyni wesołym nawet najbardziej ponury wieczór. Więcej inspiracji do zabaw kostkami oraz ludzikami możesz znaleźć na social mediach Glo Pals. Są tam także dostępne materiały do rysunkowych aktywności z kumplami z Glo Pals, które można wydrukować.   Użytkowanie kostek jest bardzo proste – wystarczy je zamoczyć, aby kolorowo rozbłysły. Mają poręczny, kwadratowy kształt I rozmiar idealny dla małych rączek. Czas świecenia kostek to około 16 godzin (mniej więcej 30 wieczornych kąpieli). Pamiętaj, aby po każdym użyciu, wylać z nich wodę, osuszyć dmuchając w kostkę i odłożyć do całkowitego wyschnięcia. Im bardziej będziesz o to dbać, tym dłużej posłużą kostki.  

Kolory, światło, woda i … wielka radość! Czy Ty także dołączysz do grona przyjaciół magicznych kostek Glo Pals? Zapraszamy do zabawy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 581 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Jak zawsze super. Bezproblemowa szybka dostawa
2024-03-27
Piękny produkt, szybka realizacja.
pixel