Wypełnione światłem przestrzenie. Skrzypiąca drewniana podłoga. Stonowana kolorystyka. Delikatne dodatki. Styl Skandynawki jest stonowany, spokojny, kojący. Nie ma w sobie nic z ekstrawagancji eklektyzmu, czy barokowego przepychu Shabby Chick. Oparty jest na prostocie, niekiedy graniczącej z ascetyzmem. Wystrój jest przemyślany, funkcjonalny, wygodny. Nie oznacza to, że brak mu estetyki. Dodatki w stylu skandynawskim są chętnie wykorzystywane do ozdoby wnętrz. Równoważą walory estetyczne z praktycznymi. Mają określone miejsce i przeznaczenie.

W naszym sklepie panuje skandynawski styl. Oferujemy dekoracje do domów i ogrodów. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co poświadcza sygnowanie logo znanych i cenionych marek. Posiadamy w naszym asortymencie także meble i dodatki. Proponujemy rozwiązania dla każdego – poczynając od drobiazgów po przedmioty wielkogabarytowe. Dbamy o stworzenie oferty, pozwalającej na kompleksowe wyposażenie w jednorodnej estetyce.

Pomysł założenia sklepu z akcesoriami do domu w skandynawski stylu zrodził się w naszych głowach wraz z miłością do tych przedmiotów. Sklep jest skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami i jednocześnie przykładają dużą uwagę do wystroju swoich wnętrz.

W naszym sklepie znajdziecie przedmioty piękne, użyteczne od najlepszych skandynawskich producentów. Oferowany asortyment jest oryginalny i dostępny od ręki.

Jeśli jednak są jakieś produkty, które bardzo Ci się podobają, a nie ma ich u nas na półkach,  zgłoś się do nas – zamówimy je dla Ciebie.