Wybierz stronę z menu

Wszystko zaczęło się od tapet: pierwszy projekt, jaki kiedykolwiek powstał pod nazwą ferm LIVING, był tapetą i tradycja ta stale się rozwija. Ferm Living chce inspirować dekoracją, która tworzy domy. Szczególnie tapety dla dzieci mają wyjątkowe barwy i wzory, które pobudzają wyobraźnię dzieci i daje im możliwość zatracenia się w dziecinnych fantazjach.

Tapeta w pokoju to łatwy sposób na nadanie przestrzeni zupełnie nowego życia, wyglądu i stylu. Pokój dziecięcy z kilkoma rzędami wydrukowanej tapety zamienia się w spokojny las, dzień nad morzem lub zabawne przyjęcie.

Ferm Living produkuje tylko tapety z włókniny, które sprawiają, że tapetowanie jest łatwe jak ciasto. Tapeta z włókniny jest wykonana z mieszanki papieru i materiału tekstylnego, która jest bardzo wytrzymała, i która jest łatwa do czyszczenia, ale przede wszystkim: łatwa do zamontowania z doskonałym rezultatem. Zamiast nakładać klej na tapetę, nakładasz ją bezpośrednio na ścianę, co znacznie ułatwia obsługę i montowanie. Wszystkie tapety Ferm LIVING są wynikiem starannego procesu produkcji. Kolory nadrukowane na tapetę z włókniny są na bazie wody i ręcznie mieszane dla każdej partii, aby zapewnić odpowiedni odcień. Tapeta z włókniny jest również rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, ponieważ jest wykonana z włókien syntetycznych i naturalnych, a nie z winylu. Papier użyty w tapecie jest wykonany ze zrównoważonego leśnictwa. Włókna naturalne sprawiają, że tapeta jest oddychająca, więc ryzyko pleśni jest minimalne, zapewniając jednocześnie ekstremalną stabilność i trwałość.
Odmień swoje ściany i nadaj nowych barw w mieszkaniu.