Select Page

Kalendarz adwentowy

Czas adwentu zbliża się dużymi krokami. W tym roku każdy z nas zadaje sobie pytanie jak to wszystko będzie wyglądało. My stawiamy na rodzinę i wspólne celebrowanie, jeszcze bardziej niż zawsze. W trudnych czasach to właśnie najbliżsi mogą nam zapewnić poczucie bezpieczeństwa, miłości i szacunku.

Kalendarz Adwentowy gości w wielu domach już od lat. Jest to świetny czas do wspólnego przygotowywania się do świąt z rodziną. Kalendarze można kupić lub zrobić samemu. Jak co roku ferm LIVING ma w swojej ofercie kilka wzorów już gotowych kalendarzy, do których możemy wkładać małe upominki.

A co do takiego kalendarza włożyć? My swoim dzieciom tłumaczymy, że prezentem nie musi być zawsze jakaś zabawka, cukierek itp.. W takim kalendarzu możemy umieścić np. miłe słowa na ładnej karteczce, bilety do kina, informacje o wspólnym pieczeniu pierników, strojeniu domu, wspólnym czytaniu ulubionej książki, wyjściu na gorącą czekoladę, słuchaniu kolęd, przygotowaniu paczki dla osób w potrzebie, wspólnym porządkowaniu domu.

Jest to czas, w którym warto być bardziej uważnym na siebie na wzajem.