Ekaterina Galera – lampy z tworzywa naturalnego

Ekaterina Galera – artystka z Francji, pochodzenia rosyjskiego. Specjalizuje się w tworzeniu lamp z włóknami naturalnymi, jej warsztat mieści się w Tuluzie.

 

W ciągłych badaniach nad pięknem i opanowaniem materiału, każda lampa jest realizowane poprzez łączenie surowych włókien naturalnych i ultranowoczesnych kolorów, wokół prostej i wyrafinowanej linii.

Ręcznie wykonane prace, zgodnie z tradycyjnymi metodami filcowania wełny naturalnej i mieszanki z nowymi nieoczekiwanymi materiałami, nadają obiektowi niepowtarzalny i wysokiej jakości charakter!

Nowa kolekcja lamp inspirowana jest koncepcją mobilności: uzyskiwaniem informacji, podróżowaniem dookoła świata i byciem blisko siebie w tym samym czasie ….

Lampy zasilane są na baterię, mogą oświetlać i dać światło wszędzie – niezależnie od geografii, gniazdka i długości kabla.

To prezent dla Ciebie lub dla kogoś, kogo kochasz jako symbol ciepła i troski. Małe, jasne przedmioty dla każdej spokojnej osoby. Ktoś, kto w swoim sercu zawsze pozostanie kosmopolitycznym koczownikiem.

cała oferta tu