Zaznacz stronę
Pierwszy raz w Polsce prosto z Paryża, piękna, delikatna, subtelna biżuteria od Delphine Lamarque.

Zarówno biżuteria jak i autorka urzekły nas podczas tegorocznych (2018) jesiennych targów Maison&Object. Delphine swoją biżuterię w całości wykonuje ręcznie, z surowych lub poddanych obróbce, mosiężnych łańcuchów o różnych kolorach i odcieniach, tkanych na jedwabnych niciach, powlekanych m.in. 14 karatowym złotem, czy srebrem.

Biżuteria Delphine Lamarque jest skromna a zarazem bardzo elegancka, świetnie nadająca się zarówno do codziennego noszenia jak i do wystawnych wieczorowych kreacji. Zdąrzyliśmy przekonać się na własnej skórze, że te piękne wyroby naprawdę zwracają na siebie uwagę i wywołują piorunujące wrażenie!

W kolekcji możemy znaleźć bransoletki, naszyjniki i kolczyki. Wizualne doznania spotęgowane są wrażeniami dotykowymi. Jest to drobna a zarazem masywna i mocna biżuteria, która z powodzeniem może nam towarzyszyć w codziennych aktywnościach.

Najważniejszą cechą w wyrobach jubilerskich jest oczywiście materiał oraz sposób wykonania. To one stanowią o cenie produktu, jego unikatowości i wytrzymałości. Ceny biżuterii Delphine Lamarque wahają się w widełkach 420-1570 zł, co na tą klasę biżuterii kwalifikują produkty Delphine, jako godne zainteresowania.